Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021291/0004

Diamant Damenarmbanduhr

Diamant Damenarmbanduhr - Klenoty a náramkové

Platin 950, Handaufzug, Formankerwerk, Genfer Streifen, silberfärbiges Zifferblatt, arab. Ziffern, Gehäuse mit Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,50 ct, seitliche Ziergravur, ca. 14 x 27 mm, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 8,7 g, Werk steht, Service notwendig øx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

16.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Diamant Damenarmbanduhr

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové
Datum: 16.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 10.08. - 16.08.2018