Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065711/0001

Karl Anton Zach *

(Österreich 1868-1959) Der Ratzenstadl bei Sonnenschein, signiert K. Zach, Aquarell auf Papier, 36 x 47 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

21.08.2018 - 11:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Anton Zach *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Sommerauktion
Datum: 21.08.2018 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 21.08.2018