Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035926/0072

Matthäus Merian

Matthäus Merian - Umění, starožitnosti a šperky

(Basel 1593-1650 Schwalbach) Gesamtansicht von Salzburg aus der Vogelschau, Kupferstich aus "Archontologia", 2. Auflage 1656, ca. 28 x 36 cm, gebräunt, leichte Flecken, verglast, Waschgoldrahmen

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Matthäus Merian

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 23.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018