Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036173/0001

Ludwig Bürgel *

(Wien 1901-1972 Seekirchen) Südländische Küstenlandschaft mit Hafenbucht, signiert unten rechts: L. Bürgel, Öl auf Holzplatte, ca. 50 x 63 cm, vergoldeter Rahmen etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.08.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Ludwig Bürgel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 23.08.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.08. - 23.08.2018