Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 261

Rudolf Ullmann *

(1889-1973) Winterliche Gebirgslandschaft, signiert unten links: R. Ullmann, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100,5 cm, Krakeleestellen, Rahmen geringe Lagerschäden

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.08.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Ullmann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce - Arte, antiquariato e gioielli
Datum: 02.08.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2018