Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 208

Carl O'Lynch of Town

(Ljubljana 1869-1942 Genua) Binnenhafen in Amsterdam, signiert unten links: O'Lynch, Öl auf Presskarton, ca. 70 x 90 cm, teilweise vergoldeter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.08.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Carl O'Lynch of Town

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion - Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.08.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2018