Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062537/0001

Jakob Koganowsky

(Kiew 1874-1926 Wien) Abenddämmerung über einer Landschaft mit einer Mühle und Kühen, signiert J. Koganovsky, Öl auf Leinwand, ca 93 x 126 cm, gerahmt, leicht beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.08.2017 - 17:09

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Jakob Koganowsky

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.08.2017 - 17:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.07. - 02.08.2017