Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062594/0001

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Mädchen mit Vogel, Öl auf Karton, 27 x 23,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

02.08.2017 - 17:21

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.08.2017 - 17:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.07. - 02.08.2017