Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046053/0001

Altschliffdiamantsolitär Brosche ca. 0,20 ct

Altschliffdiamantsolitär Brosche ca. 0,20 ct - Klenoty

Rosegold 580, durchbrochen gearbeitet, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,1 g, in Etuiøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

01.02.2019 - 15:17

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 01.02.2019 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.01. - 31.01.2019