Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023084/0024

Österreichischer Monogrammist 1. Drittel 20. Jhdt.

Grazer Stadtmotive, monogrammiert HF, 10 Linolschnitte mit Passepartout in Mappe, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

04.02.2019 - 15:37

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.02.2019 - 15:37
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.01. - 04.02.2019