Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-117828/0000

Paar Kaminvasen

Böhmen um 1910/20, aus Kunstkeramik, Marke Johann Maresch, farbig bemalt, glasiert, Höhe je ca. 35 cm, eingepresste Buchstabendmarke, Modellnr 6105/06, Altersspuren, 1 Figur abgerieben, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

04.02.2019 - 16:05

Vyvolávací cena:

Paar Kaminvasen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.02.2019 - 16:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.01. - 04.02.2019