Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-100860/0052

Ovale Klosterarbeit, Hl. Joseph,

Aquarell auf Pergament(?), ugeben von Goldlahn, Perlen beschriftet mit Heiligennamen, spätere Montierung in Rahmen 20 x 22 cm, Anfang 19. Jh., (Ki)

Expert: Annette Kinsky Annette Kinsky
+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

05.02.2019 - 15:04

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-293

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 05.02.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.01. - 05.02.2019