Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062634/0019

Adriaen von Ostade

(1610-1685)Nachahmer/ Follower In der Wirtshausstube, Öl auf Holz, 20,5 x 39,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.08.2017 - 17:40

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Adriaen von Ostade

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.08.2017 - 17:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.07. - 02.08.2017