Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062536/0002

Bronislaw Abramowicz

(1837-1912)zugeschrieben/attr ibuted Aufziehendes Gewitter, signiert, bezeichnet und datiert ... Abramowicz Paris (1)876 pinx., Öl auf Leinwand,55 x 70 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.08.2017 - 17:43

Vyvolávací cena:

Bronislaw Abramowicz

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 02.08.2017 - 17:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.07. - 02.08.2017