** - Österr. Nr. 397 im Viererbl. ANK
28.02.2019 - 16:28
- Cena:
EUR 30,-
160,-
Expert: Gernot Abfalter
Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitZnámky | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 28.02.2019 - 16:28 |
Prohlídka: | 24.01. - 28.02.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct