Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023805/0016

Franz Demel *

Franz Demel * - Obrazy

(Wien 1878-1947) Aus dem Hinterthal, signiert: F. Demel, rückseitig bezeichnet, Öl auf Karton, ca.18 x 34 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

29.01.2019 - 15:23

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 29.01.2019 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online