Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036891/0022

Schurmann (?)

(20. Jahrhundert) Landschaft, undeutlich signiert, Tusche/Feder/Ölkreide auf Papier, ca. 15 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

31.01.2019 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Schurmann (?)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 31.01.2019 - 15:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.01. - 31.01.2019