Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036993/0005

Hans Andre *

(Innsbruck 1902-1991) Putto entnimmt eine Kielfeder aus seinem Flügel, signiert und datiert: Sistrans 1944, Tusche/Feder auf Papier, ca. 20 x 14 cm, Passepartout, verglast, Holzrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

31.01.2019 - 15:26

Vyvolávací cena:

Hans Andre *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 31.01.2019 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.01. - 31.01.2019