Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021378/0038

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Marlene Dietrich, Pastell auf Papier, undeutlich signiert datiert 1936, 71,5 x 53 cm. in Passep. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.01.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.01. - 28.01.2019