Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021246/0015

Wolfgang Hutter *

(Wien 1928-2014) Lithographie in Farbe signiert Hutter 74, Nr. 58/100, ca. 40 x 60 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.01.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Wolfgang Hutter *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.01. - 28.01.2019