Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021025/0092

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) Landschaft mit Teich figural mit Gänsen staffiert, Öl auf Karton, signiert K. Flieher betitelt Gänseteich, unterer Rand beschnitten, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.01.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Karl Flieher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.01. - 28.01.2019