Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042489/0001

Baume & Mercier

Armbanduhr, Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,55 ct, vergoldetes Ankerwerk mit Streifendekor, Kaliber 1050, Stoßsicherung, schwarzes Zifferblatt, Gehäusenummer 662647/37089, um 1970/80øgu

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

17.08.2017 - 17:35

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Baume & Mercier

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Armbanduhren
Datum: 17.08.2017 - 17:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 16.08.2017