Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091924/0005

Okimono eines oni, Japan, 19. Jh.

Elfenbein, plastisch geschnitzt, Höhe 6,5 cm, (Hr) ASA

Provenienz: Wiener Privatsammlung

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

01.08.2017 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 01.08.2017 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2017