Brillantohrclips zus. ca. 1,40 ct
Weißgold 750, vergoldet, mit Stifte, ca.16 x 12,5 mm, 8,9 gøG9
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
12.02.2019 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 12.02.2019 - 15:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |