Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-064746/0000

Hans Niss *

(Landeck 1940 geb.) Buntes Blumenstillleben, signiert: Niss, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 40 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

19.02.2019 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Hans Niss *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 19.02.2019 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online