Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035269/0038

Peter Proksch *

(Wien 1935-2012 Wolkersdorf) Rübezahl, signiert unten rechts: P. Proksch, Lithografie Nr. 75/80, Blatt ca. 49,5 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

07.02.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Peter Proksch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 07.02.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.02. - 07.02.2019