Alois Arnegger *
(Wien 1879-1963) Sommerliche Landschaft mit Wanderern, signiert unten links: A. Arnegger, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 51 x 76 cm, gerahmt Ruf 900
Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner
07.02.2019 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Alois Arnegger *
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 07.02.2019 - 15:00 |
Prohlídka: | 01.02. - 07.02.2019 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Cena:
EUR 1.520,- -
Dosažená cena:
EUR 1.520,-