Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-092385/0002

1 Paar Stanley Hagler Ohrclips

Imitationsperlen, Strass, goldfarbenes Metall, ca. 4 x 4 cm, signiert STANLEY HAGLER N. Y. C, Imitationsperlen etwas berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

01.08.2017 - 15:48

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 01.08.2017 - 15:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2017