Čís. položky 139-093411/0003

Kaiser Wilhelm mit Kronprinz Friedrich, Moltke und Hindenburg,

Aquarell auf Papier, 21 x 33 cm, bezeichnet "J. Fröhlich", Ende 19. Jh., gerahmt, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

01.08.2017 - 15:51

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 01.08.2017 - 15:51
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2017