Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020382/0047

Ansicht aus der Wachau

Radierung, signiert Ernst Strobl, 15 x 9,5 cm. in Passep. mit Klebefalz befestigt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.02.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Ansicht aus der Wachau

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 11.02.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 31.01. - 11.02.2019