Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021377/0052

Reliefbild

19. Jh. "Golgatha", in Masse ausgeformt, bezeichnet J. Revillon, sowie unleserliche geschriebene Bezeichnung, ovale Form ca. 29 x 21 cm. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.02.2019 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Reliefbild

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.02.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 31.01. - 11.02.2019