Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021468/0013

2 Imari Teller

, japanisches Porzellan 2. Hälfte 20. Jh, teilw. weiß glasiert, floral u. in Form von Vögeln bemalt sowie goldstaffiert, D: je 26 cm

11.02.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

2 Imari Teller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 11.02.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 31.01. - 11.02.2019