Čís. položky 110-021604/0003

Bronzeluster

Bronzeluster - Umění a starožitnosti

, sogen. Polenluster, 20. Jh., Balusterschaft mit Doppeladlerbekrönung und 6 elektr. Flammen, H: 61 cm, D: 55 cm, Altersspuren, verbogen, o. G. für Elektromont

11.02.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Bronzeluster

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.02.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 31.01. - 11.02.2019