Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021569/0004

Zierliches Vergrößerungstischchen

, sogen. "gate leg table", England 19. Jh, Mahagoniausführung mit 2-fach klappbarem Gestell u. Platte, ca. 72 x 41/63/82 x 77 cm, Altersspuren, Platte mit Rißbildung

11.02.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 11.02.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 31.01. - 11.02.2019