Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-094205/0003

Wiener Silber Tablett,

rechteckig fassoniert, integrierte Handhaben, Rand mit Perldekor, 44 x 17 cm, Gewicht 396 g, Feingehaltszeichen, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

01.08.2017 - 16:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 01.08.2017 - 16:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.07. - 01.08.2017