Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037073/0008

Adolf Pape

(Deutsch, 1. Hälfte 20. Jahrhundert) Herbstwald, signiert unten rechts: Adolf Pape, Öl auf Karton, ca. 59 x 48 cm, Krakelee, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.02.2019 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adolf Pape

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2019 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.02. - 13.02.2019