Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036591/0002

Elfriede Puchinger *

(Wien 1886-1972 Laßnitzhöhe bei Graz) Tiroler Bauernhaus, signiert unten rechts: Elfriede Puchinger, Aquarell auf Papier, ca. 23 x 27 cm, Passepartout, verglast, Rahmen mit geringem Lagerschaden

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.02.2019 - 15:46

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Elfriede Puchinger *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2019 - 15:46
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.02. - 13.02.2019