Čís. položky 195-037160/0012

Hannes Rohringer *

(Seewalchen am Attersee 1956 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert unten mittig: Rohringer (19)87, Aquarell auf Papier, ca. 65 x 48 cm, auf Leinenuntergrund, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.02.2019 - 15:24

Vyvolávací cena:

Hannes Rohringer *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.02. - 13.02.2019