Čís. položky 195-036543/0022

Francesco Pezzella *

(Napoli 1957 geb.) Catharine - Akt auf klassizistischer Bank liegend, signiert unten rechts: Francesco Pezzella, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, versilberter Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.02.2019 - 15:47

Vyvolávací cena:

Francesco Pezzella *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.02.2019 - 15:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 08.02. - 13.02.2019