Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064734/0003

Reinhold Rossig * zugeschrieben/attributed

(1903-1979) Die Unberührte, bezeichnet R. R. XI. 29. sowie rückseitig bezeichnet Reinhold Rossig - Bauhaus, Tusche auf gebräuntem Papier, 32 x 25 cm, gerahmt

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

19.02.2019 - 10:31

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.02.2019 - 10:31
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online