Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065505/0001

Zwei Karikaturen

Im Atelier, Im Boudoir, beide signiert K. v. Blaas, Aquarell auf Papier, je ca. 30 x 23 cm, gerahmt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.02.2019 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Zwei Karikaturen

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.02.2019 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online