Čís. položky 138-067684/0001

Künstler um 1900

Mariazell, Öl auf Holz, 26 x 52 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

19.02.2019 - 10:05

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 19.02.2019 - 10:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online