Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-097597/0008

2 Zisha Teekannen,

China, Yixing, 2. Hälfte 20. Jh., Steinzeug, 1 Kanne bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

18.02.2019 - 15:44

Vyvolávací cena:

2 Zisha Teekannen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Asiatica
Datum: 18.02.2019 - 15:44
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.02. - 18.02.2019