Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 53

Hugo F. Kirsch, "Der Gruß", Figurenpaar, Wien, um 1908

Hugo F. Kirsch, "Der Gruß", Figurenpaar, Wien, um 1908 - Secese a umění 20. století

Porzellan, farbig staffiert; Unterseite gemarkt Werkstattsignet Kunstporzellan; H. 25,2 cm. (MP) Literatur: vgl. Neuwirth, Hugo F. Kirsch, Abb. 123.

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

11.02.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 11.02.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online