Eugene Ionesco *
(Slatina, Rumänien 1909-1994 Paris) Ohne Titel, signiert: Eugene Ionesco, datiert: 1982, Acryl auf Karton, ca. 33 x 33 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Eugene Ionesco *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |