Franz Heis *
(Innsbruck 1934 geb.) Landschaft, signiert: Franz Heis., Aquarell auf Bütten, Passepartout-Ausschnitt ca. 30,5 x 43,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:32
- Vyvolávací cena:
Franz Heis *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:32 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |