Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) St. Leonardo di Siponto, handsigniert: Hans Fronius, datiert: 30. V.(19)79, bezeichnet, Kohle auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 50x 37,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 10:47
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 10:47 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-