Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023973/0012

Franz Ringel *

(Graz 1940-2011) Erotische Darstellung, rechts unten signiert und datiert: F. Ringel (19)72, Radierung in Farbe, nummeriert 92/150, Passepartoutausschnitt ca. 46 x 53 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

13.02.2019 - 10:21

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Franz Ringel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Datum: 13.02.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online