Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Dinge - geordnet, signiert, datiert: K. Korab (19)95, nummeriert: 12/90, bezeichnet, Siebdruck auf Bütten, Plattengröße ca. 67,5 x 52,5 cm, Blattgröße ca. 90 x 63 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.02.2019 - 11:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Moderní tisky a Současné umění |
Datum: | 13.02.2019 - 11:12 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.400,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-