Čís. položky 194-023868/0001

Salvador Dali *

Salvador Dali * - Moderní tisky a Současné umění

(Figueras 1904-1989) Der logische Teufel, aus Dantes Göttlicher Komödie, handsigniert: Dali, nummeriert: 88/100, Holzschnitt in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 29,5 x 21,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.02.2019 - 10:27

Vyvolávací cena:

Salvador Dali *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.02.2019 - 10:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online